Friday, 18 September 2020
 • Bilgisayar, Laptop, Tablet
  Bakım ve Onarımı
 • Hırsız Alarm Sistemleri ve Güvenlik Kameraları
  Ücretsiz Keşif için Arayın
 • Data Kurtarma Hizmetleri
  Verilerinizi güvenle kurtarıyoruz
 • Web sitesine mi ihtiyacınız var?
  Arayın ihtiyacınıza göre sitenizi hazırlayalım

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre ...
Read more
Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran KAYANET Güvenlik Sistemleri, güvenilir ...
Read more
Prev Next
A+ R A-

Uncategorised

Hırsız Alarm Sistemleri

 • Category: Uncategorised
 • Published: Sunday, 29 July 2018 20:00
 • Written by Super User
 • Hits: 3371

Villa, site, işyeri, fabrika gibi farklı mekanların değişken ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran KAYANET Güvenlik Sistemleri, güvenilir alarm ve güvenlik sistemleri sunuyor.
Hırsızlık, soygun, gasp olaylardan korunmak tüm insanların ortak ihtiyacıdır. Güvenlik sistemleri, bu tür kötü amaçlı eylemler peşinde olan kişilere karşı caydırıcılık etkisine ve zararın oluşmadan önlenmesini sağlama özelliğine sahiptir. Sistemin kurulacağı yerin fiziksel ve doğal özelliklerine göre uygun malzeme seçilmesi önemlidir. Ayrıca sistemin beyni olarak nitelendirilebilecek panel de güvenlik sistemlerinin en önemli unsurlarından biridir. Sabit telefon hatları veya mobil hatlar üzerinden alarm sinyali iletebilen hırsız alarm sistemlerinin kablolu ve kablosuz panelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu panellerin yangın, su kaçağı alarmı gibi ek görevleri üstlenmesi de mümkündür.
Hırsız alarm sistemlerinde, panel dışındaki diğer elemanlar aşağıdaki gibidir;
Alarm paneli
Bütün ekipmanların bağlandığı ve sistemi yöneten merkez olan alarm paneli, kablolu veya kablosuz detektörlerle haberleşir.
Şifre Paneli
Sistemin şifre cihazı olan bu panel sayesinde alarm ve çözme işlemleri gerçekleştirilir. Kontrol için şifrenin istenen kişi veya kişilerle paylaşılması mümkündür.
PIR Dedektör
Canlıları yaydıkları ısının yoğunluğuna bağlı olarak algılayan PIR dedektörlerinin evlerdeki evcil hayvanları; dış mekandaki vahşi, çiftlik veya evcik hayvanları algılamayan modelleri bulunmaktadır.
Manyetik Kontak
Sokak ve bahçe kapısı, pencere, havalandırma kapağı gibi girişlerin yerinden oynatılması halinde hareketi algılamak için yerleştirilen bu elemanlar ayrıca eşyaların yerinden oynatılması riskine karşı dilenen eşyalara da yerleştirilebilir.
Panik Butonu
Kullanılması halinde hemen alarm verilmesini sağlayan panik butonu, acil durumlarda isteğe bağlı olarak alarmın devreye girmesini sağlar.
Gaz Dedektörü
Gaz kaçaklarını algılamak için ortamdaki gaz yoğunluğunu ölçen gaz dedektörü, sistem kurulu olmasa bile 7/24 devrededir.
Duman Dedektörü
Ortamdaki duman yoğunluğunu ölçen duman dedektörleri, gaz dedektörleri gibi sürekli çalışmaktadır.
Siren
Kişi tarafından manuel olarak veya devre elemanları tarafından alarm devreye girdiğinde yüksek ses çıkaran siren hem korunmak istenen kişileri uyarır hem de kötü niyetli kişiler üzerinde caydırıcı etki yaratır. Özellikle herkes tarafından görülebilecek bir yere monte edilmesi caydırıcılığını arttırmaktadır. Sirenler bağlantı kabloları kesilse bile aküsü sayesinde çalmaya devam etmektedir

Hakkımızda

 • Category: Uncategorised
 • Published: Tuesday, 24 July 2018 20:25
 • Written by Super User
 • Hits: 2838
asdasd

Firmamız 2005 Temmuz ayında kurulmuştur. 2005' den bu tarihe kadar firma ve son kullanıcılara bilişim konusunda kaliteli hizmet, uygun fiyat sağlayarak müşterilerimizin güvenini kazanarak günümüze kadar ulaştık.

Misyonumuz;

Etik ilkelerden asla ödün vermeden Dünya' daki teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimizin gerek software gerekse hardware ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak sayılı bilişim firmaları arasında yerimizi almak olacaktır.

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi ilkemiz haline getirmek